Ürün Tanımı    Esnek akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, desenli yapısıyla dekoratif görünümlü dış cephe kaplama malzemesidir.

Yapısal Özellikleri   Yapışma mukavemeti yüksek, desenli yapısı sayesınde yüksek kapatıcılığa sahip olup uygulandığı yüzeye dekoratif bir görüntü verir. Oluşturduğu desen ve kalın film tabakası ile altyapıdaki çatlakları örter. Alkaliye dayanıklıdır. Esnek özelliği sayesinde yüzeyde kılcal çatlak oluşumunu engeller. Her türlü dış koşullara, hava şartlarına dayanıklıdır. Renkleri dış cepheye uygun renklerdir solma sorunu yaşanmaz.

Uygulama Özellikleri   Uygulama öncesi yüzeyde kabarmış ve dökülmüş yerler varsa kazınıp tamir edilmeli ve  yüzey her türlü toz ,yağ ve  kirden arındırılmalı.

Astarlanmış olan yüzeye istenilen desen kalınlığına göre hiç inceltilmeden veya gerekirse %5-10 arasında inceltilmiş malzeme rulo veya çelik mala ile uygulanarak mercan rulo ile desen verilir.

25°C de dokunma kuruması 2 saat ,tam kuruma 24 saat kemikleşme ise 72 saattir. Uygulama yapılacak yüzeylerin sıcaklığı +5°C üzerinde olmalıdır

Kaplama gücü   İstenilen desen iriliğine ve yüzey düzgünlüğüne göre sarfiyat 1,2 - 1,5 kg/m² arasında değişmektedir.